Magiczny Kociołek!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gabinet prof. Kateriny Aristo.

Go down 
AutorWiadomość
Katerina Juliette Aristo

Katerina Juliette Aristo


Różdżka :
Status Krwi : Czysta
Dom : Kiedyś Gryffindor
Liczba postów : 113
Zamieszkuje : Londyn
Reputation : 8
Join date : 05/01/2013
Wiek : 34
O sobie : Nauczycielka Transmutacji i OPCM. Jest to jej pierwszy rok w Hogwracie (jako nauczycielka).

Gabinet prof. Kateriny Aristo.  Empty
PisanieTemat: Gabinet prof. Kateriny Aristo.    Gabinet prof. Kateriny Aristo.  EmptyCzw Cze 20 2013, 15:13

Jest to skromnie urządzony, dosyć duży, niebieski pokój znajdujący się prawie naprzeciw pokoju dyrektora. Można tu spotkać prof. Katerine Aristo.
Powrót do góry Go down
http://love--winxclub.blogspot.com/
Katerina Juliette Aristo

Katerina Juliette Aristo


Różdżka :
Status Krwi : Czysta
Dom : Kiedyś Gryffindor
Liczba postów : 113
Zamieszkuje : Londyn
Reputation : 8
Join date : 05/01/2013
Wiek : 34
O sobie : Nauczycielka Transmutacji i OPCM. Jest to jej pierwszy rok w Hogwracie (jako nauczycielka).

Gabinet prof. Kateriny Aristo.  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet prof. Kateriny Aristo.    Gabinet prof. Kateriny Aristo.  EmptyCzw Cze 20 2013, 15:26

Weszłam powolnym krokiem do swojego gabinetu stawiając wszystkie moje walizki na podłodze nieopodal biurka. Zaczęłam obserwować swój gabinet wzrokiem. Spodobał mi się. Po kilku krótkich chwilach postanowiłam zbadać, co kryje się za drzwiami znajdującymi się obok kominka. Było to średniej wielkości pomieszczenie o kremowych ścianach. Centralna jego część zajmowało dosyć wielkie łóżko i szafa. Rozpakowałam swoje rzeczy i przeszłam do łazienki, do której drzwi znajdowały się w sypialni. Było to dość niewielkie pomieszczenie z wanną, zlewem i toaletą. Oczywiście było też tam lustro i kilka innych, mniej istotnych drobiazgów.
- Ałłł... - krzyknęłam dosyć głośno. Jak zwykle musiałam sobie coś zrobić... jak za starych, dobrych lat. Zahaczyłam się o wystający gwóźdź.
- Reducto - wyjęłam różdżkę i wypowiedziałam zaklęcie. Gwóźdź rozpadł się na ciemny proch.
Postałam jeszcze chwilkę wpatrując się w znikający proch i wyszłam z łazienki. Z mojego ramienia, o który się zahaczyłam, sączyła się krew. Jedyne o czym myślałam, to to, że ktoś mógł mnie usłyszeć. Trochę się zawstydziłam i z nadzieją, że nikt mnie nie słyszał ruszyłam w kierunku gabinetu. Znalazłam tam plan zajęć i kilka innych rzeczy, które zapewne dostałam od dyrektora. Zapaliłam ogień w kominku i usiadłam w fotelu czytając pierwszą lepszą książkę, którą wyjęłam z półki.
Mój pierwszy rok jako nauczyciel już za chwilę miał się zacząć. Wakacje minęły tak szybko...
Powrót do góry Go down
http://love--winxclub.blogspot.com/
 
Gabinet prof. Kateriny Aristo.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gabinet prof. Zielarstwa
» Gabinet dyrektora
» Gabinet zastępcy Dyrektora
» Katerina Juliette Aristo
» Gabinet nauczycielski

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magiczny Kociołek! :: Gra Fabularna :: Hogwart :: Piętra :: VII piętro-
Skocz do: